У Керчі палає ТЕЦ після “прильотів”, половина Криму залишилася без світла (відео)
В мережі з’явилися фото зі шлейфом диму, який розноситься на десятки кілометрів Сьогодні, 23 червня, у Керчі після “прильотів” спалахнула сильна пожежа на ТЕЦ – половина Криму залишилася без світла.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал “Крымский ветер”.
Що відомо про пожежу
За попередніми даними, приліт міг статися по ТЕЦ у районі Аршинцеве в Керчі.
Моніторингова група повідомляє, що пожежу на теплоелектроцентралі підтверджено. За наявною інформацією, сталося влучання в резервуар.
Також за даними супутникової зйомки зафіксовано шлейф диму завдовжки близько 47 кілометрів.
Де зникло світло
Тим часом окупаційна влада заявила про відключення електроенергії через “технологічні порушення в електричних мережах”.
Без світла залишилися:
Євпаторія;
Саки;
Красноперекопськ;
Джанкой;
Красноперекопський район;
Сакський район;
Джанкойський район;
Красногвардійський район.
У підприємстві “Крименерго” заявили, що тривають аварійно-відновлювальні роботи. Електропостачання обіцяють відновити протягом доби.
Читайте також: ISW розкрив вражаючі цифри ударів України по Росії і вони продовжують зростати
Удари по Криму
Раніше РБК-Україна повідомляло, що в ніч проти 23 червня Крим потрапив під масовану атаку дронів – було вражено порт “Кавказ” та низку інших об’єктів.
На тлі вибухів окупаційна влада перекрила рух Кримським мостом.
На вихідних ЗСУ вже завдавали серії масованих ударів по півострову – під удар потрапили газові станції, нафтові термінали, системи ППО та логістичні об’єкти.
Источник: rbc.ua