• 21:00 У Білому домі відмовили Трампа від скасування санкцій — Bloomberg
  • 21:00 У Німеччині на маршрут вийдуть самокеровані автобуси
  • 21:00 МВС Німеччини планує розширити повноваження спецслужб
Ads

«Баварія» на стадіоні «Альянц Арена» в Мюнхені програла «Ліверпулю» в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:3.

На 26 хвилині рахунок у матчі відкрив нападник «Ліверпуля» Садіо Мане. Через 13 хвилин м'яч у власні ворота відправив захисник «мерсисайдців» Жоель Матіп. На 69 хвилині «Ліверпуль» знову зміг вийти вперед у рахунку — гол на свій рахунок записав голландський захисник Вірджіл ван Дейк. У кінцівці Мане оформив дубль в цьому матчі.

Running into the #UCL quarter-finals #AllezAllezAllez pic.twitter.com/elDiAMGCRR

— Liverpool FC (@LFC) March 13, 2019

Перша зустріч команд, яка відбулася на стадіоні «Енфілд» в Ліверпулі, завершилася в нульову нічию. Таким чином, англійський клуб вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, а мюнхенська команда завершує виступ в турнірі.