25.04.2019
  • 05:00 Чоловік врятував сотні віруючих під час терактів на Шрі-Ланці
  • 05:00 НБУ виявив підозрілі операції у п’яти банках на 3,7 млрд грн
  • 05:00 В Естонії затвердили склад нового уряду
  • 05:00 Мангеру змінили підозру у справі Гандзюк
  • 05:00 Франція засудила рішення про видачу російських паспортів в ОРДЛО
Ads

США стурбовані вироком «суду» в Криму, який засудив до 14 років ув'язнення українців Володимира Дудку та Олексія Бессарабова. Про це заявив тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Кеміан під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, «Укрінформ».

Він зазначив, що США також продовжують слідкувати за справою 24 кримськотатарських активістів, яких співробітники ФСБ затримали в Криму після масових обшуків.

«Сполучені Штати залишаються стурбованими з приводу несправедливого ув’язнення зростаючої кількості жителів Криму та інших українців. 4 квітня так званий суд міста Севастополя засудив до 14 років ув’язнення двох членів базованого у Севастополі аналітичного центру Володимира Дудку та Олексія Бессарабова за сумнівними обвинуваченнями у «підривній діяльності», — сказав він.

Нагадаємо, 4 квітня окупований Севастопольський міський суд засудив українців Володимира Дудку і Олексія Бессарабова, яких влада РФ звинувачує у підготовці диверсій, до 14 років позбавлення волі кожного. Після цього МЗС України висловив протест через вирок Дудці та Бессарабову.

Зазначимо, 9 листопада 2016 у Севастополі затримали Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова і Володимира Дудку, яких підконтрольні РФ кримські силовики назвали членами «диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України».

РБК-Украина

RELATED ARTICLES