19.02.2019
  • 00:00 Акція «Бандера, вставай!» у Києві відбулася без порушень
  • 00:00 ЄС пригрозив відповіддю США на нові мита на автомобілі
  • 00:00 Суд по «справі Хізб ут-Тахрір»: поняті підписали протоколи, не читаючи
  • 00:00 Україна має продовжити втілення реформ, — Туск 
  • 00:00 Іран звинуватив ЄС в обмані в питанні ядерної угоди
Ads

Поранені при захопленні кораблів у Керченській протоці українські моряки не скаржаться на умови утримання в медичній частині СІЗО «Матроська Тиша» в Москві. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пост уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової в Instagram.

За її словами, українські моряки не скаржаться на умови утримання. Омбудсмен уточнила, що вони знаходяться в медичній частині в камерах з великими вікнами.

«Ув'язненим забезпечується посилене харчування, вони мають можливість відкрити рахунки і купувати додаткові продукти харчування. Вони мають доступ до великої бібліотеці, і кожен вибрав і отримав літературу за смаком. Кожен з них вже веде листування електронною поштою з рідними і близькими», — додала Москалькова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія надала графік візитів консулів до українським морякам. Зокрема, з пораненими моряками зустрічі будуть проводитися щодня.

До цього спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер заявив, що Росія повинна повернути українських моряків до Різдва.

 

РБК-Украина

RELATED ARTICLES