17.12.2018
  • 21:00 ВПС Греції перехопили 4 турецькі винищувачі
  • 21:00 Волкер закликав Угорщину не блокувати роботу комісії Україна-НАТО
  • 21:00 У Wizz Air назвали число пасажирів на українському напрямку за 10 років
  • 21:00 В Одеській області від ГРВІ померла дитина
  • 21:00 Британія проводить перевірку пропагандистських програм телеканалів РФ
Ads

На гуманітарні операції на сході України, де на допомогу чекають 3,8 млн осіб, наприкінці минулого року в ООН запросили 204 млн доларів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Новини ООН».

«На гуманітарні операції на сході України, де на допомогу чекають 3,8 млн осіб, наприкінці минулого року в ООН запросили 204 млн доларів. Рік закінчується, а план профінансовано лише на 37 відсотків. Це по 29 доларів на кожного одержувача», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наступного року ООН на гуманітарну допомогу жителям сходу України запросить менше коштів.

«Наступного року ООН планує надати допомогу 2,3 млн жителям України, запросивши на ці цілі 162 млн доларів — на 13 відсотків менше, ніж цього року», — зазначено в заяві.

Також повідомляється, що більш як 132 млн жителів планети потребуватимуть гуманітарної підтримки наступного року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ООН оприлюднили звіт, в якому зазначено, що за жовтень поточного року на Донбасі загинули 5 мирних жителів.

Як писало РБК-Україна, 18 жовтня поточного року на міні підірвалась подружня пара. Чоловік загинув на місці, а жінка, отримавши травми, кликала на допомогу. Оскільки в найближчій доступності не виявилось людей – вона загинула на місці. Тіла загиблих змогли забрати тільки через кілька днів.

РБК-Украина

RELATED ARTICLES