25.04.2019
  • 05:00 Чоловік врятував сотні віруючих під час терактів на Шрі-Ланці
  • 05:00 НБУ виявив підозрілі операції у п’яти банках на 3,7 млрд грн
  • 05:00 В Естонії затвердили склад нового уряду
  • 05:00 Мангеру змінили підозру у справі Гандзюк
  • 05:00 Франція засудила рішення про видачу російських паспортів в ОРДЛО
Ads

Президент США Дональд Трамп розглядає варіант з відстрочкою введення мит на товари з Китаю на 60 днів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Зазначимо, на початку лютого Адміністрація Трампа оголошувала, що якщо сторони не досягнуть угоди, то Вашингтон підвищить мита з 1 березня. За даними Bloomberg, 14 і 15 лютого в Пекіні пройде останній раунд переговорів. Як стверджує одне із джерел, від результату цих зустрічей залежить рішення Трампа.

Нагадаємо, раніше Трамп заявив, що США готові продовжити терміни переговорів з Китаєм. Крім того, він упевнений, що Вашингтон і Пекін укладуть торговельну угоду вчасно, і ця угода стане «найбільшою в історії».

Як писало РБК-Україна раніше, Китай обіцяв збільшити закупівлі американських товарів. У той же час представники обох країн вважають, що угода в будь-якому разі має включати умову про безперервний контроль ефективності її виконання. У січні Bloomberg повідомив, що Трамп готовий до перемир'я в торговельній війні з Китаєм, щоб оживити американські ринки.

 

РБК-Украина

RELATED ARTICLES