19.02.2019
  • 00:00 Акція «Бандера, вставай!» у Києві відбулася без порушень
  • 00:00 ЄС пригрозив відповіддю США на нові мита на автомобілі
  • 00:00 Суд по «справі Хізб ут-Тахрір»: поняті підписали протоколи, не читаючи
  • 00:00 Україна має продовжити втілення реформ, — Туск 
  • 00:00 Іран звинуватив ЄС в обмані в питанні ядерної угоди
Ads

Президент США Дональд Трамп розглядає варіант з відстрочкою введення мит на товари з Китаю на 60 днів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Зазначимо, на початку лютого Адміністрація Трампа оголошувала, що якщо сторони не досягнуть угоди, то Вашингтон підвищить мита з 1 березня. За даними Bloomberg, 14 і 15 лютого в Пекіні пройде останній раунд переговорів. Як стверджує одне із джерел, від результату цих зустрічей залежить рішення Трампа.

Нагадаємо, раніше Трамп заявив, що США готові продовжити терміни переговорів з Китаєм. Крім того, він упевнений, що Вашингтон і Пекін укладуть торговельну угоду вчасно, і ця угода стане «найбільшою в історії».

Як писало РБК-Україна раніше, Китай обіцяв збільшити закупівлі американських товарів. У той же час представники обох країн вважають, що угода в будь-якому разі має включати умову про безперервний контроль ефективності її виконання. У січні Bloomberg повідомив, що Трамп готовий до перемир'я в торговельній війні з Китаєм, щоб оживити американські ринки.

 

РБК-Украина

RELATED ARTICLES