26.03.2019
  • 21:00 Призначено дату розгляду справи Вишинського по суті
  • 21:00 Зайцева подала апеляцію на вирок суду
  • 21:00 У Білому домі відмовили Трампа від скасування санкцій — Bloomberg
  • 21:00 У Німеччині на маршрут вийдуть самокеровані автобуси
  • 21:00 МВС Німеччини планує розширити повноваження спецслужб
Ads

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про підписання нової торгової угоди з Мексикою. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Twitter Трампа.

За його словами, ця угода на мільярд доларів на рік вигідніше старої угоди NAFTA (угода про північноамериканську зону вільної торгівлі).

«Я часто говорив під час мітингів, з невеликими варіаціями, що «Мексика заплатить за стіну». Ми щойно підписали новий відмінний торговий контракт з Мексикою. Він на мільярд доларів на рік вигідніше, ніж дуже погана угода NAFTA, на зміну якій він прийшов», — зазначив американський лідер.

Нагадаємо, 30 листопада 2018 року президенти США і Мексики Дональд Трамп і Енріке Пенья Ньєто і глава уряду Канади Джастін Трюдо на полях саміту «великої двадцятки» в Аргентині підписали нову торговельну угоду.

Як писало РБК-Україна, Трамп заявив, що може ввести у Штатах надзвичайний стан, щоб в обхід Конгресу отримати фінансування на будівництво прикордонної стіни з Мексикою, якщо йому не вдасться домовитися з демократами.

Додамо, американський лідер у четвер, 10 січня, анонсував, що летить у Техас — до стіни на кордоні з Мексикою, при цьому в Штатах триває третій тиждень «шатдауну», який виник через відмову Конгресу фінансувати виборчу обіцянку глави США щодо будівництва нової стіни.

РБК-Украина

RELATED ARTICLES