25.04.2019
  • 05:00 Чоловік врятував сотні віруючих під час терактів на Шрі-Ланці
  • 05:00 НБУ виявив підозрілі операції у п’яти банках на 3,7 млрд грн
  • 05:00 В Естонії затвердили склад нового уряду
  • 05:00 Мангеру змінили підозру у справі Гандзюк
  • 05:00 Франція засудила рішення про видачу російських паспортів в ОРДЛО
Ads

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп порадив компанії Boeing вдатися до ребрендингу літака 737 MAX. Про це він написав у своєму Twitter.

Також глава США порекомендував додати «деякі додаткові функції».

«Що я знаю про брендінг, може бути, нічого (але я став президентом!). Але на місці компанії Boeing, я б виправив літак Boeing 737 MAX, додав деякі додаткові чудові функції і змінив назву літака», — написав американський лідер.

Нагадаємо, на початку квітня повідомлялося, що американська компанія Boeing планує з середини квітня скоротити кількість випущених на місяць літаків Boeing 737 MAX. Згідно із заявою, компанія вирішила тимчасово змінити обсяги виробництва з 52 літаків на місяць до 42 на місяць.

Як писало РБК-Україна раніше, уряд Ефіопії оприлюднив попередній звіт про катастрофу Boeing 737 Max 8. Згідно з документом, пілоти Boeing 737 Max 8 дотримувалися усіх інструкцій виробника, але це не запобігло катастрофі.

Додамо, компанія Boeing також визнала, що програмне забезпечення літаків моделі 737 MAX 8 містить додаткову незначну помилку, не пов'язану з проблемною системою MCAS.

РБК-Украина

RELATED ARTICLES