19.02.2019
  • 00:00 Акція «Бандера, вставай!» у Києві відбулася без порушень
  • 00:00 ЄС пригрозив відповіддю США на нові мита на автомобілі
  • 00:00 Суд по «справі Хізб ут-Тахрір»: поняті підписали протоколи, не читаючи
  • 00:00 Україна має продовжити втілення реформ, — Туск 
  • 00:00 Іран звинуватив ЄС в обмані в питанні ядерної угоди
Ads

За даними Держприкордонслужби, капітан судна «Норд» Володимир Горбенко офіційно не перетинав кордон з Росією або окупованим Кримом. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву помічника голови Державної прикордонної служби Олега Слободяна BBC News Україна.

Слободян зазначив, що прикордонники вивчають інформацію про те, що Горбенко вже знаходиться в Криму. У той же час він підкреслив, що Горбенко не перетинав підконтрольну ділянку кордону з Російської Федерацією або адміністративний кордон з окупованим Кримом.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що капітан арештованого судна «Норд» повернувся до Криму. Зокрема, в інтерв'ю російським ЗМІ Горбенко заявив, що виїхав до Кримк по російському паспорту. Він також додав, що у нього не було жодних обмежень на виїзд з України.

До цього адвокат Горбенко зазначив, що у капітана «Норду» не було обмежень на пересування, як по території України, так і за її межами. У той же час, він підкреслив, що ймовірність того, що Горбенко залишив територію України — невелика.

 

РБК-Украина

RELATED ARTICLES