19.02.2019
  • 00:00 Акція «Бандера, вставай!» у Києві відбулася без порушень
  • 00:00 ЄС пригрозив відповіддю США на нові мита на автомобілі
  • 00:00 Суд по «справі Хізб ут-Тахрір»: поняті підписали протоколи, не читаючи
  • 00:00 Україна має продовжити втілення реформ, — Туск 
  • 00:00 Іран звинуватив ЄС в обмані в питанні ядерної угоди
Ads

У четвер, 6 грудня, у «Київському райсуді Сімферополя» затримали активіста «Кримської Солідарності» Нурі Абдурашида, який збирався висвітлювати судове засідання у справі адвоката Еміля Курбедінова. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Facebook журналіста Антона Наумлюка.

«У будівлі «Київського районного суду Сімферополя» затримали активіста «Кримської Солідарності» Нурі Абдурашида, який мав намір висвітлювати судове засідання у справі адвоката Еміля Курбедінова. Його відвели судові пристави для складання протоколу», — йдеться у повідомленні.

Відзначимо, затриманого російськими силовиками адвоката Еміля Курбедінова, в «Київському райсуді Сімферополя» захищатимуть адвокати Едем Семєдляєв, Айдер Азаматов, Іслям Веліляєв і Маммет Мамбетов. Повідомляється, що кримському юристу Лілі Гемеджі вже перешкоджали у доступі до приміщення суду.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ в Мілані закликав Росію відпустити кримського адвоката Еміля Курбедінова. Також Клімкін зажадав припинити переслідування українських громадян в аннексированном Криму.

Як відомо, 6 грудня в окупованому Криму співробітники російського Центру з протидії екстремізму затримали адвоката Еміля Курбедінова. Його нібито підозрюють у порушенні статті 20.3 КоАП Росії (пропаганда символіки экстремиствких організації).

 

РБК-Украина

RELATED ARTICLES