17.12.2018
  • 21:00 ВПС Греції перехопили 4 турецькі винищувачі
  • 21:00 Волкер закликав Угорщину не блокувати роботу комісії Україна-НАТО
  • 21:00 У Wizz Air назвали число пасажирів на українському напрямку за 10 років
  • 21:00 В Одеській області від ГРВІ померла дитина
  • 21:00 Британія проводить перевірку пропагандистських програм телеканалів РФ
Ads

Відео: YouTube/Телеканал SIRIUS

В Ужгороді 15-річний студент коледжу культури і мистецтв був виявлений мертвим. Подробиці жахливого самогубства повідомляє телеканал Sirius.

15-річний підліток Павло з багатодітної сім'ї у вересні вступив в Ужгородський коледж культури і мистецтва на спеціальність «Академічний спів». Він мріяв стати оперним співаком і тому поїхав із села Довге Іршавського району в Ужгород, щоб наблизитися до своєї мрії.

Викладачі коледжу розповіли, що Павло був тихий і спокійний, дуже близько за три місяці він ні з ким подружився. Незадовго до трагедії він зізнався улюбленій вчительці, що у нього проблеми в сім'ї, однак ніхто не підозрював, що хлопець задумав вчинити самогубство.

 

 

 

 

 

Скріншоти з відео (YouTube/Телеканал SIRIUS)

Однокурсники повідомили, що Павло добре вчився, любив співати і декламувати вірші. Вони розповіли, що хлопець мріяв стати оперним співаком.

Проживав Павло в гуртожитку Ужгородського коледжу і як повідомили сусіди, він весь вільний час проводив у своїй кімнаті.

Після трагедії з'ясувалося, що Павло готувався до самогубства, так як на його сторінках в соціальних мережах за день до смерті з'явився запис: «Кінець близько», а в останній вечір з'явився запис: «Сьогодні та сама ніч, якою все закінчиться».

Тіло Павла знайшли на вулиці 8 березня, недалеко від озера Кірпічка. Його знайшов 12-річний підліток, який випадково опинився в тій місцевості близько 19:00 години.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві через цькування чоловік викинувся з вікна.

А також ми писали про те, що у Херсоні на очах у сім'ї застрелився пенсіонер.

Відео: РБК-Україна

РБК-Украина

RELATED ARTICLES