25.04.2019
  • 08:00 Держдеп США назвав нападом на суверенітет України видачу паспортів РФ на Донбасі
  • 08:00 На Донбасі поранили військового ООС
  • 08:00 Сергій Льовочкін: Зеленський приречений на конфронтацію з нинішнім складом парламенту
  • 08:00 В Україні сьогодні значно потеплішає
  • 08:00 У ГПУ прокоментували зміну підозри Мангеру
Ads

В одному з університетів Києва виник конфлікт через несплату оренди. Про це РБК-Україна повідомила спікер Головного управління Національної поліції у Києві Оксана Блищик. 

«Цивільно-правові відносини: попередньо відомо, що конфлікт між орендатором і орендодавцем. Орендар не сплачував гроші за оренду приміщення. На місці патрульні і слідчо-оперативна група Святошинського управління поліції», — повідомила Блищик. 

Як зазначив у коментарі РБК-Україна президент відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Петро Таланчук, робота приймальної комісії навчального закладу була паралізована орієнтовно з 17.00. 

«Ця проблема виникла, коли ліквідували банк «Хрещатик», де у нас була частина непогашеного кредиту і коли почались торги, одна фірма викупила цей борг і хотіла плести з нас нитки. Ми подали до суду, де по цей час продовжується боротьба… Потім приїхало чотири автобуси молодих людей, заблокували корпус і зняли нашу охорону… Робота приймальної комісії була паралізована. Вони приїхали близько 17.00″, — розповів Таланчук. 

Нагадаємо, в Одеському національному медичному університеті (ОНМедУ) призначено виконуючого обов'язки ректора. Ним став Костянтин Аймедов. 20 липня він приступив до роботи. У відділі канцелярії Одеського медуніверситету 20 липня було зареєстровано відповідний наказ.

РБК-Украина

RELATED ARTICLES